Under Armour UA5030-B59-55 Ua5030 55 b59 optik
Thumbnail
Under Armour Par Briller UA5030-B59-55
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
UA5030-B59-55 Under Armour Ua5030 55 b59 optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:16mm
Eye Størrelse:55mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Stor
Ramme Materiale:Plast
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Grøn
Temple Længde:135mm