Under Armour UA5052-G-0JI-54 Ua5052 g 54 0ji optik
Thumbnail
Under Armour Par Briller UA5052-G-0JI-54
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
Gratis UK Levering
UA5052-G-0JI-54 Under Armour Ua5052 g 54 0ji optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Pude
Bro:16mm
Eye Størrelse:54mm
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Grøn
Temple Længde:140 mm