Under Armour UA5052-G-R80-54 UA5052 G-54 R80 optik
Thumbnail
Under Armour Par Briller UA5052-G-R80-54
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
Gratis UK Levering
UA5052-G-R80-54 Under Armour UA5052 G-54 R80 optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:16mm
Eye Størrelse:54mm
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Bronze
Temple Længde:140 mm