Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 bimini solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 bimini solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:20mm
Eye Størrelse:54mm
Frame form:Cat Eye
Køn:Damer
Lens farve:Grøn
Lens teknologi:Polariseret
Lens teknologi:Spejl
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Medium
Ramme Materiale:Acetat
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Takvinge
Temple Længde:140 mm