Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6s4009 62 400903 flagler solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6s4009 62 400903 flagler solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Pude
Bro:14mm
Eye Størrelse:62mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Blå
Lens teknologi:Polariseret
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Stor
Ramme Materiale:Metal
Rammetype:Semi-Indfattet
Stelfarve:Guld
Temple Længde:130mm