Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 helo solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 helo solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:14mm
Eye Størrelse:61mm
Frame form:Aviator / Navigator
Køn:Mænd
Køn:Damer
Lens farve:Grøn
Lens teknologi:Polariseret
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Stor
Ramme Materiale:Metal
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Guld
Temple Længde:128mm