Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6s9004 58 900408 waterwoman 2 solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6s9004 58 900408 waterwoman 2 solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:18mm
Eye Størrelse:58mm
Frame form:Cat Eye
Køn:Damer
Lens farve:Brun
Lens teknologi:Polariseret
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Stor
Ramme Materiale:Acetat
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Brun
Temple Længde:132mm