Costa Del Mar 6S9027-902703-56 6s9027 56 902703 vela solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
Lignende produkter
6S9027-902703-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902703 vela solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:15mm
Eye Størrelse:56mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Brun
Lens teknologi:Polariseret
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Stor
Ramme Materiale:Plast
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Takvinge
Temple Længde:131mm