Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 Victoria solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 Victoria solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:19mm
Eye Størrelse:56mm
Frame form:Runde / Ovale
Køn:Damer
Lens farve:Lilla
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Grå
Temple Længde:135mm