Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6s9081 57 908106 palmas solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6s9081 57 908106 palmas solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:17mm
Eye Størrelse:57mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Damer
Køn:Mænd
Lens farve:Blå
Lens teknologi:Polariseret
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Stor
Ramme Materiale:Plast
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Blå
Temple Længde:135mm