Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6s9084 55 908405 caleta solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Wednesday 20 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6s9084 55 908405 caleta solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:19mm
Eye Størrelse:55mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Damer
Lens farve:Grå
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Blå
Temple Længde:139mm