Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6s9086 61 908602 Pargo solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6s9086 61 908602 Pargo solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:17mm
Eye Størrelse:61mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Grå
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Sort
Temple Længde:130mm