Costa Del Mar 6S9104-910405-57 6s9104 57 910405 lido solbriller
Thumbnail
Costa Del Mar Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
6S9104-910405-57 Costa Del Mar 6s9104 57 910405 lido solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:16mm
Eye Størrelse:57mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Blå
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Sort
Temple Længde:132mm