Armani Exchange AX3106F-8078-56 Ax3106f 56 8078 modeoptik
Thumbnail
Armani Exchange Par Briller AX3106F-8078-56
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
AX3106F-8078-56 Armani Exchange Ax3106f 56 8078 modeoptik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:18mm
Eye Størrelse:56mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Demoobjektiv
Passe:Stor
Ramme Materiale:Plast
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Sort
Temple Længde:145mm