Armani Exchange AX3106F-8180-56 Ax3106f 56 8180 modeoptik
Thumbnail
Armani Exchange Par Briller AX3106F-8180-56
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
AX3106F-8180-56 Armani Exchange Ax3106f 56 8180 modeoptik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:18mm
Eye Størrelse:56mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Demoobjektiv
Passe:Stor
Ramme Materiale:Plast
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Grå
Temple Længde:145mm