Burberry BE1386-1005-57 Be1386 57 1005 optik
Thumbnail
Burberry Par Briller BE1386-1005-57
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
BE1386-1005-57 Burberry Be1386 57 1005 optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Pude
Bro:15mm
Eye Størrelse:57mm
Frame form:Aviator / Navigator
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Stor
Ramme Materiale:Metal
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Sølv
Temple Længde:145mm