Burberry BE2409-4123-51 Be2409 51 4123 optik
Thumbnail
Burberry Par Briller BE2409-4123-51
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Thursday 21 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
BE2409-4123-51 Burberry Be2409 51 4123 optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:19mm
Eye Størrelse:51mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Medium
Ramme Materiale:Acetat
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Beige
Temple Længde:145mm