Burberry BE2411-3002-53 Be2411 53 3002 optik
Thumbnail
Burberry Par Briller BE2411-3002-53
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
BE2411-3002-53 Burberry Be2411 53 3002 optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:18mm
Eye Størrelse:53mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Medium
Ramme Materiale:Acetat
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Takvinge
Temple Længde:145mm