  3. Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56
Jimmy Choo
Jimmy Choo RUA-G-S-MF7-56 Rua 56 gs mf7 rua solbriller
Thumbnail
Jimmy Choo Damer Solbriller
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this solbriller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
På lager
Only One Left - Mere om Order
Bestil i de næste 12 timer for anslået levering til Det Forenede Kongerige af Thursday 14 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK næste dag levering
officiel forhandler
RUA-G-S-MF7-56 Jimmy Choo Rua 56 gs mf7 rua solbriller Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:18mm
Eye Størrelse:56mm
Frame form:Sommerfugl
Garantiperiode:2 År Producent
Køn:Damer
Lens farve:Grå
Lens teknologi:UV-beskyttelse
Passe:Stor
Ramme Materiale:Acetat
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Grå
Temple Længde:145mm