Under Armour UA5007-G-R81-55 UA5007 G 55 R81 optik
Thumbnail
Under Armour Par Briller UA5007-G-R81-55
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Udsolgt
Indtast venligst din e-mail-adresse, der skal anmeldes, så snart dette produkt bliver tilgængelig.
UA5007-G-R81-55 Under Armour UA5007 G 55 R81 optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Pude
Bro:18mm
Eye Størrelse:55mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Stor
Ramme Materiale:Metal
Rammetype:Uindfattede
Stelfarve:Sølv
Temple Længde:140 mm