Under Armour UA5017-G-N9P-50 UA5017 G 50 N9P optik
Thumbnail
Under Armour Par Briller UA5017-G-N9P-50
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
UA5017-G-N9P-50 Under Armour UA5017 G 50 N9P optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Bro
Bro:21mm
Eye Størrelse:50mm
Frame form:Runde / Ovale
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Lille
Ramme Materiale:Acetat
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:Takvinge
Temple Længde:145mm