Under Armour UA5050-G-0VK-54 Ua5050 g 54 0vk optik
Thumbnail
Under Armour Par Briller UA5050-G-0VK-54
Ikke bedømt endnu, vær den første til review this par briller.
Brug koden "TENSET" for en ekstra 10% rabat
tilgængelig
Varen er på 4-6 Days
Levering anslået til Det Forenede Kongerige af Tuesday 19 May 2026.
30 dages returret uden besvær
Gratis UK Levering
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Ua5050 g 54 0vk optik Specifikationer
Bridge eller Pad:Pude
Bro:17mm
Eye Størrelse:54mm
Frame form:Square / Rektangel
Køn:Mænd
Lens farve:Klar
Passe:Medium
Ramme Materiale:Metal
Rammetype:Fuld Rim
Stelfarve:To tone
Temple Længde:145mm